Meist

Klokman Ehitus põhitegevuseks on siseviimistlus ja maalritööd.

Ehitustöödega alustasime juba 90-ndatel. Algul tegime tööd eraisikutele ja firmadele. Tänaseks teeme erinevaid ehitus ja siseviimistlustöid nii peatöövõttu kui allhanke tööd. Meie põhilisteks klientideks on eraisikud, riiklikud asutused, kindlustus, korteriühistud, ehitus ja kinnisvarafirmad, arhitektibürood, jne.

Meie eesmärk on ehitada nii et, klient jääb alati tellitud töödega rahule.

20 aasta jooksul oleme omandanud suured kogemused ja teadmised ning proffesionaalsuse eriti siseviimustlus ja maalritööde valdkonnas. Nüüdseks on tekkinud kindlad töömehed ja koostööpartnerid keda saame usaldada. Oleme  alati kursis uute toodete ja tehnoloogiaga ning lahendustega mida turul hetkel kasutatakse.

Soovitame ehitustööde tellijaile, mitte kokku hoida seal, kus kokkuhoid võib ohustada tööde kvaliteeti. 20-ne aastane kogemus näitab, et näiline 30% sääst ehitusmaksumusest, mis võidakse saavutatada ebapädeva tööjõu kasutamisega, odava materjali ja projektist loobumisega, tuleb hiljem mitmekordselt parandustööde käigus kinni maksta. Räägime sellepärast, et oleme selliseid töid väga palju ümber teinud ja mis on kliendile kaks korda kallimaks läinud.

Meeldivat koostööd soovides,

Klokman Ehitus

Back to Top