Tagasiside

Mida kliendid meist räägivad

Klokman-Ehituse OÜ on teinud mulle kahel korral veekahju tekkimise järgseid remonditöid: esimesel korral sai vahetatud terve toa parkett koos vannitoa isolatsiooniga ja teisel korral tehtud esiku seina- ja laekahjustuse järgne remont. Kuna juba esimesl korral jäin rahule firma tööde kvaliteediga, siis oli hea meel, et kindlustusfirma usaldas uuesti sama firmat mulle remonti tegema. Järelikult selle firmal on parim hinna ja kvaliteedi suhe. Hindan seda firmat seepärast, et tööde alustamise ettevalmistustööd, tööde kvaliteet ja ka lõpetustööd, st ruumi remondijärgne puhastus kuni mööbli kohale tagasi paigutamiseni sai tehtud parimalt. Soovitan Klokman-Ehituse OÜ teenuseid kasutada kõigil hädalistel!
Lugupidamisega, Veronika Teder
Jäime väga rahule väljapakutud lahendustega ja nende elluviimisega. Töö oli kiire ja hea kvaliteediga. Hinnad ja materjalikulud olid selged, asjaajamine korrektne, kokkulepetest peeti kinni. Jäime igati rahule ja soovitame hea meelega ka kõigile teistele. Kindlasti esimene valik, kui meil peaks kunagi veel tarvis olema siseviimistlustöid teha. Soovitame!
Tervitades, Laura Karindi
Tellisin sellelt firmalt 2-toalise korteri remondi, kõik tuli üle käia: laed, seinad, aknad ja ka parkett lihvida-lakkida. Soovisin igale seinale erinevat värvi ja kahele seinale dekoratiivvärve. Ütlen ausalt, et olen suht nõudliku loomuga ja eks veidi hirm oli ka usaldada teadmata-tundmata inimesi – leidsin firma internetist. Tulemus oli üllatav…..tähtaegadest kinni ei peetud:)…., vaid töö tehti ära lubatust palju kiiremini. Tööde vastuvõtmisel vaatasin kõik peensusteni üle…aga nuriseda üldse ei saanud:)…seinad imeilusad ja parkett nagu uus! Ühesõnaga, töö oli korralik ja tulemus tõesti ilus! Kindlasti julgen soovitada seda firmat teistelegi ja olen veendunud, et aja ja töökulu, mis ise sai kokku hoitud, oli väärt ka seda raha, mis remondi eest maksin. Tore teada, et üks firma teeb oma tööd professionaalselt ja vastutustundlikult ning tänan veelkord!
Ilona Orav
Back to Top